ICANN 公告

敬请阅读 ICANN 的公告,了解最新政策制定活动和区域事务等等。

ICANN виділила екстрену фінансову допомогу для підтримки доступу до інтернету

2022 年 03 月 6 日

Інтернет-корпорація з присвоєння імен та номерів (ICANN) оголосила сьогодні про рішення свого Правління виділити початкову суму в 1 мільйон доларів США для надання фінансової допомоги на підтримку доступу до інфраструктури інтернету в надзвичайних ситуаціях.

«В останні 10 днів ми спостерігали трагічні та надзвичайно тривожні події, що розгорталися в Україні та навколишньому регіоні», — заявив голова правління ICANN Мартен Боттерман (Maarten Botterman). «Наші серця зараз з мільйонами людей, які страждають від насильства та його наслідків, що увірвалися до їхнього життя».

Правління ICANN доручило президенту та генеральному директору ICANN Йорану Марбі (Göran Marby) розробити процедуру та розподілити фінансову допомогу на підтримку безпеки, стабільності та відмовостійкості систем унікальних ідентифікаторів інтернету, зокрема на підтримку заходів з усунення проблем у тих випадках, коли доступ до інфраструктури інтернету порушено внаслідок раптових несподіваних подій, на які постраждалі користувачі не в змозі вплинути. Правління ICANN розраховує, що кошти, які було доручено виділити сьогодні, буде спрямовано на підтримання доступу до інтернету для користувачів в Україні.

Правління також розуміє, що такого типу допомогу важливо надавати також на більш тривалі терміни, тому доручило генеральному директору оцінити доцільність та способи продовжити такі зусилля на майбутні бюджетні роки.

Мартен Ботерман також пояснив, чим керувалося Правління, приймаючи своє рішення: «ICANN підтримує ідею єдиного, глобального та функціонально сумісного інтернету, який повинен служити всім людям в цілому світі в реалізації їхніх фундаментальних прав людини, в тому числі права шукати, отримувати та передавати іншим інформацію та ідеї. Безперешкодний доступ до інтернету та вільний обмін інформацією дають людям можливість набувати знань та знайомитися з усім різноманіттям точок зору та фактів. Це надзвичайно важливо саме в ситуаціях, в яких своєчасний доступ до інформації та зв'язку може врятувати чиєсь життя».

Це рішення покликане сприяти підтриманню безпеки, стабільності та відмовостійкості системи доменних імен, оскільки дозволить фінансувати забезпечення доступу тоді, коли операторам чи іншим постачальникам послуг може бракувати ресурсів. Це рішення Правління прийнято в рамках місії ICANN, оскільки воно безпосередньо відповідає основній ролі ICANN та глобальним громадським інтересам.

ICANN 简介

ICANN 的使命在于确保全球互联网的稳定、安全与统一。在互联网上寻找另一个人的信息,您必须在您的电脑或其他设备中键入一个地址——可以是一个名称或是一串数字。这一地址必须是独一无二的,只有这样电脑之间才能互相识别。ICANN 则负责协调这些分布在全球各地的唯一标识符。ICANN 成立于 1998 年,是一家非营利公益型企业,其成员遍布全球各地。